De Topex Waterpas 120cm Type 500 is een praktische en betrouwbare waterpas voor dagelijks gebruik in de bouw, montage en afbouw. Dankzij de robuuste aluminium body is deze waterpas licht van gewicht, maar toch sterk en duurzaam genoeg voor intensief gebruik op de bouwplaats.
De waterpas is voorzien van 2 nauwkeurige libellen voor horizontale en verticale metingen. Hierdoor werk je snel en efficiënt bij het uitlijnen van wanden, kozijnen, regels en profielen. De lengte van 120 cm maakt dit model bijzonder geschikt voor grotere oppervlakken en lange constructiedelen.
Type 500 is een solide keuze voor vakmensen en serieuze doe-het-zelvers die een betrouwbare basiswaterpas zoeken zonder overbodige extra’s.
Belangrijkste kenmerken
-
Lengte: 120 cm
-
Type: 500
-
2 libellen (horizontaal en verticaal)
-
Sterke aluminium body
-
Lichtgewicht en duurzaam
-
Geschikt voor professioneel gebruik
Toepassingen
-
Stellen van kozijnen en deuren
-
Uitlijnen van wanden en metal stud profielen
-
Montage van plafonds en regels
-
Hout- en metaalconstructies
-
Algemene bouw- en installatiewerkzaamheden
Met de Topex Waterpas 120cm Type 500 kies je voor een degelijk en nauwkeurig meetinstrument dat niet mag ontbreken in iedere gereedschapskist.

